Kategórie
 
 
 
 
 

Magic Tracks svietiaca autodráha 220 ks

Kód produktu:992752
Výrobca:Toys Group
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: vypredané
Vaša cena:: 15,90 €

Svietiaca autodráha Magic Tracks je skvelá pretekárska dráha, ktorá sa dá ohýbať a otáčať vo všetkých smeroch a navyše v tme svieti. Je možné stavať malé kruhá, nadjazdy, podjazdy, zákruty, mosty a všetko, čo k dráhe patrí. Súčasťou autodráhy je červené autíčko, ktoré je vybavené LED svetlom. Autičko obsahuje 5 LED svetiel ,ktoré pod rúškom tmy vytvoria čarovnú svetelnú show. Vďaka priesvitnému materiálu vytvoria LED žiarovky skutočne fantastickú hru svetiel. Autíčko rozžiari celú autodráhu. Skutočné čaro však pod rúškom tmy vytvorí dráha, až sa zhasnú svetlá. Neónové farby sa rozžiaria a z každej izby urobia svet plný zábavy a zážitkov. Celá sada je vyrobená z kvalitného plastu. Most, ako je znázornený na obrázku, nie je súčasťou balenia. Autodráha je skvelým darčekom pre deti od 3 rokov.

  • Dĺžka autodráhy je 330 cm, umožňuje meniť dizajn dráhy do akeˇéhokoľvek tvaru alebo vzoru a je možnosť rozširovať ďalšími sadami
  • Balenie obsahuje 220 dielov pretekárskej dráhy vrátane dielikov pre vytvorenie dvoch mostov a 1 ks červené autíčko s LED svetlami a samolepky na autíčko.
  • Rozmer auta: 8,5 cm x 5,5 cm x 5 cm / aby svietilo, je potrebná batéria typu AA 1,5V - nie je súčasťou balenia

Rozmer balenia:

  •  dĺžka: 22 cm
  •  šírka:    9 cm
  •  výška: 22 cm 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia